720P
Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon 1. Bölüm Türkçe Altyazılı izle
Altyazı

Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon 1. Bölüm Türkçe Altyazılı izle

Bazen katlanabileceğiniz en son kişi, onsuz yaşayamayacağınız tek kişidir. Birbirleriyle olamayan, ayrı da kalamayan iki kişinin hikayesi
Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon bize aşk ve nefret arasında gidip gelen bir duygu ile birbirine bağlanmış, zıt kişiliklerin ilginç hikayesini sunuyor.
Khushi ve Arnav taban tabana zıt ideolojilere sahiptirler. Khushi niyete inanıyorsa, Arnav sadece sonuca inanır. Khushi için duygular çok değerlidir, oysa Arnav için duyguların hiçbir değeri yoktur. Khushinin insanlarla ilişkileri hayatta en önem verdiği şeyken, Arnav her insanın bir fiyatı olduğuna ve insanların çıkarları için her şeyi yapabileceğine inanır.
Khushi kendi halinde, aile değerlerine bağlı, belli manevi ilkelerle hareket eden, Lucknowlu ve 18 yaşında bir kızdır. İnandığı şeylerin arkasında durur, ona aşılanan değerlerden asla ödün vermez. İnsanların yüzeysel beklentilerine uymak için kendini değiştirmez. Onun tam zıttı olan Arnav, kendi kendine bir yerlere gelmiş, acımasız, pahasına olursa olsun kazanma prensibine sahip, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan 28 yaşında bir adamdır. İnsan ilişkilerini hiç umursamaz, istediğini elde temek için insanları piyon olarak kullanmaktan hiçbir rahatsızlık duymaz.
Hikaye ilerledikçe, aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde bir sürü sürtüşme yaşarlar. Arnav kendisine herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushinin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; diğer taraftan Khushi her zaman kendi değerlerini ve ilkelerini takip etmeye çalışır.

 25973İZLENME

 13FAVORİ

 7.1İMDB

Detay
  Beğen
79
16
Bu part Üyelerimize özeldir. Lütfen izleyebilmek için üye girişi yapınız.
  Dizinin Diğer Bölümleri
PUAN : 7.4
Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon 1. Bölüm Türkçe Altyazılı izle 7.4 / 10 35 kullanıcı oyu.
  Yorum Alanı 6 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Üye
  gulistannn 28 Nisan 2016, Perşembe
Siz mukemmelsiniz
İMZA
İmgh
Avatar
Üye
  Laedri 12 Ocak 2016, Salı
Diger bolumler yokmu burda sadece 1 2 3 4 ve 402. Bölüm ler var diger bolumler ne zaman yuklenicek
Avatar
Üye
  SeciL 31 Aralık 2015, Perşembe
Alt yazılı olarak bütün bölümleri eklenirse, diziyi Hintfilmiizle.com da bir kere daha izlicem... Belkide bir kaç kere :)
Avatar
Üye
  BollywoodFC_ 14 Aralık 2015, Pazartesi
Bu dizi mükemmel izlemeyen çok şey kaçırır..
Avatar
Ziyaretçi
sedef kayan 09 Aralık 2015, Çarşamba
Bu dizinin yeni bölümlerini izlemek için üye olmak gerekiyormuş demedim ama olamıyorum yardımcı olur musunuz? Facebook hesabımdan üye olmayan çalışıyorum ancak olamıyorum...
Avatar
Üye
  armes 17 Ocak 2016, Pazar
ben oldum yinede izliyemiyorum yok cunki
  Benzer Filmler