Bollywood’un Sari Giydiğinde Göz Kamaştıran 10 Güzeli

Bollywood’un Sari Giydiğinde Göz Kamaştıran 10 Güzeli 16 Mart 2015

Sarinin her zaman Hintli kadınların ölümsüz giysisi olduğunu Bollywood’un en iyi kadın oyuncularından daha iyi kim bilebilir? Özellikle ekranda ne zaman sari ile görülseler şüphesiz güzellikleri vurgulanıyor. Aşağıda sari giydiğinde gözleri kamaştıran 10 güzelin bir listesi var. Bir göz atmaya ne dersiniz?


1.    Deepika Padokune: Yeh Jawaani Hai Dewaani’de giydiği sari öyle çok sevilmişti ki o dönemde her Hintli kadının garbırobunda mavi bir sari olması neredeyse bir zorunluluk hâline gelmişti.

2.    Kareena Kapoor: Birçok kez sari içinde görüldü ve her birinde muhteşemdi. Be it Chameli, Bodyguard veya Ra One, Bebo sariyle nasıl mükemmel görünülür sorusunun cevabını nasıl vereceğini gayet iyi bildiğinden emindi.

3.    Vidya Balan: Ulusal ödüllü oyuncu, Sabyasachi’nin tasarladığı sarilerle hem ekranda iken hem erkanda olmadığı zamanlarda en iyi görünmeyi biliyor.

4.    Priyanka Chopra: Yerel kızımız batılı giysileri ve sari gibi geleneksel giysileri aynı kolaylıkla taşıyor. Tv dışında kırmızı halı için giydiği sariler uzun süre üzerinde konuşulan giysiler oluyor.

5.    Madhuri Dixit: En nazik gülümsemesiyle aslında çok güzel, ne zaman akşam daveti olsa giydiği sarisiyle ayrıca göz alıcı görünüyor.

6.    Sushmita Sen: Sari birini asla çekici yapmaz. Ancak Main Hoon Na’daki haliyle Sushmita Sen’i bunun dışında bırakmak gerekiyor.

7.    Shilpa Shetty: Nefes kesen oyuncu sari giydiğinde ne göz kamaştıran kemer bantlarını ne de göbeğini gizleme gereği duyuyor.

8.    Nargis Fakhri: Güzel oyuncu ekranda genellikle batılı kıyafetlerle görülüyor ama ağır işlemeli sade jorjet sarisiyle erkekleri tabir-i caizse ayaklarının altına seriyor.

9.    Jacqueline Fernandez: Kick’in güzel oyuncusu bazı akıllıca seçimlerle sarisinin içinde muhteşem görünmeyi gayet iyi biliyor.

10.    Kalki Koechin: Bollywood’da alışılmadık bir oyuncu olmasına rağmen, sari giydiğinde olağanüstü güzel görünüyor.
  • Beğen
    2
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı , film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.

Ayın popüler üyelerine 1 haftalık VİP üyelik hizmeti sunulmaktadır. Durmayın , sizde VİP üyelik yarışına katılın...
  EN BEĞENİLENLER
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 6 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Üye
  Katrina 09 Ağustos 2015, Pazar
En guzel priyanka ve karenadir ikiside chok guzel ve sari de harika gorunuyorlAr
İMZA
))))))
Avatar
Üye
  Sencer 27 Mayıs 2015, Çarşamba
Katrina Kaif nerede?
Avatar
Ziyaretçi
bahar 06 Mayıs 2015, Çarşamba
kajolu unutmuslar olmadı
Avatar
Ziyaretçi
naggii 06 Nisan 2015, Pazartesi
ne güzeller var bunlar ne ki? asıl yakışanları hiç almamışlar
Avatar
Üye
  A-y-S-u 23 Mart 2015, Pazartesi
Hic birini beyenmedim
İMZA
Hintfilmizleyicisi
Avatar
Üye
  haykiyas 21 Haziran 2015, Pazar
çünki guzel degiller ben guzele guzel demem benim olmayınca sdasfsadfas :D
İMZA
:D :D :D