Bollywood’da Zamanın Uçup Gittiğini Gösteren 8 Fotoğraf Karesi

Bollywood’da Zamanın Uçup Gittiğini Gösteren 8 Fotoğraf Karesi 31 Mart 2015

Zamanın kimse için aynı kalmadığı ve bu yüzden hayatta başarıya ulaşmak için bunun önemini anlamanın çok önemli olduğu bilinen bir gerçektir. Evet, kesinlikle uçup gidiyor, ama ne kadar hızlı olursa olsun aşağıdaki 8 aktör ya da aktrisin bir anlık bakışından bunun böyle olmadığına ikna olacaksınız.


Mavi-Gözlü Kapoor Kardeşler:
Üstteki fotoya bir göz atın, daha fazla şey söylememize gerek var mı? Kareena Kapoor küçük bir okul çocuğu gibi ablası Karishma Kapoor’un dizlerine oturmuş. Karishma ile Kareena birlikte özel kardeşliklerini nasıl da gösteriyor! Gözlerinizi hemen yanındaki fotoğrafa kaydırın ve Bollywood’un iki güzel kız kardeşinin hâlâ aynı samimiyete sahip olduklarını görün!

Saawariyan -Çifti:
Doğum günü kızı Sonam Kapoor’un yanındaki o mükemmel bir gülüşü olan çocuğu tanıdınız mı? Evet, o küçük çocuk şuanda hepimizin kalp çarpıntısı olan kişi-Ranbir Kapoor! Bu iki tatlı küçük çocuk, çocukluklarından beri birlikteler ama aynı zamanda Bollywood’da “Saawariyan” filminde birbirlerine karşı oldular.

Shah Rukh Khan ve Farah Khan:
İkisi de uzun zamandır arkadaş ve iyi olduğu kadar kötü zamanları da oldu ama baktığımızda iki fotoğraf da yıllardır her ikisinin de kendini, yaptıkları muhteşem filmlerle geliştirdiklerini açıkça gösteriyor.

Katrina Kaif:
Hiç kimse soldaki Katrina Turquotte’un bir gün Bollywood’un en çok arzulanan oyuncusu olacağını hayal edemezdi.

Moda Tutkunu Sonam Kapoor:
Birinin yakasını düzelttiği soldaki fotoğrafa bakılarak onun ilerde güzel görünebileceği düşünülüyordu ve biz bugün kırmızı halının üstünde yürüyen kendi moda tutkunumuza sahibiz. Sizce de büyümüş bir Sonam olarak tam bir diva gibi görünmüyor mu?

Karan Johar ve Sana Sayeed:
Sana Sayeed’i Kuch Kuch Hota Hai’deki süper zeki çocuk olarak biliyoruz ve vauv!! Aynı kişiyle yani akıl hocası Karan Johar’la olan yandaki fotoğrafına bakın!

Bachchanlar:
Uçup giden zamanla ilgili hiçbir şey söylememize gerek var mı? Bachchan’ın ailesinin her bir üyesiyle paylaştığı bağ yıllar geçse de azalmamış.

Anıl Kapoor kızı ile:
Sonam Kapoor tam babasının kızı ve bu durum yukarıdaki görüntülere de yansımış. Ancak Anıl Kapoor için zamanın sabit kaldığını söylemek zorundayız.
  • Beğen
    2
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı , film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.

Ayın popüler üyelerine 1 haftalık VİP üyelik hizmeti sunulmaktadır. Durmayın , sizde VİP üyelik yarışına katılın...
  EN BEĞENİLENLER
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 4 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Üye
  fatime183 25 Aralık 2016, Pazar
dogru fotografda sorun yok
İMZA
Fatima (Bebo)
Avatar
Üye
  Merve1349 04 Aralık 2015, Cuma
fotolar gözümmuyor admın
Avatar
Ziyaretçi
Bollyyyy 03 Eylül 2015, Perşembe
Fotoğraflar gözükmüyor.
Avatar
Yönetici
  Admin 04 Eylül 2015, Cuma
Fotoğraflarda sorun görünmüyor