720P
Rang Rasiya 1. Bölüm izle
Altyazı

Rang Rasiya 1. Bölüm izle

  •  Süre: 26 Dk.
  •  Vizyon Tarihi: 2013
Rang Rasiya, genç bir köy kızı olan Parvati (Sanaya Irani) ve Sınır güvenlik kuvvetleri subayı Rudra (Ashish Sharma)'nın aşk hikayesi...
Yoğun nefret ateşinin körüklenmesiyle Paro ve Rudra biraraya gelmişlerdir. Dizi kurak arazilerde Jaisalmer ve Jodpur tepelerinde geçmektedir.

Rudra: Sınır Güvenlik Kuvvetleri Subayıdır.. Onun için görevi dini gibidir.. Amansız ve insafsız bir subaydır.. 12 yaşındayken annesinin, onu ve babasını terk etmesiyle büyük bir duygu çöküntüsü yaşar. Kadınlara ve ilişkilere karşı genç yaşta inancı sarsılmıştır ve sevginin duyguların onun hayatında asla yeri yoktur..
Annesi, babasını terk etti ve o başka biriyle evlendi.. Annesi çok güzel bir kadındı bunun aksine babası iyi görünümlü bir adam değildi.
Rudra'ya göre aşk, bir güzellik aldatmacadır onun tek aşkı işidir.

Paro: Güvenlik güçleri tarafından yürütülen bir operasyonda hem annesini hemde babasını kaybetmiş, küçük yaşda büyük bir acı yaşamıştır. Fakat yaşadıklarına inat hayata olumlu bakan birgün onu sevebilecek birinin hayalini kurarak yaşamaktadır. Rudra'nın aksine Paro; sevgi, umut ve güzelliğe inanan biridir.

 63968İZLENME

 6FAVORİ

 6.4İMDB

Detay
  Beğen
177
39
  Dizinin Diğer Bölümleri
PUAN : 7.3
  Filmin Yönetmen ve Oyuncuları
Rang Rasiya 1. Bölüm izle 7.3 / 10 110 kullanıcı oyu.
  Yorum Alanı 7 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
Aysun 23 Nisan 2016, Cumartesi
Bence hint dizileri aile olmayı inançlarına olan bağlılığı Sevgi’yi aldatılmamayı eşlerine olan bağlılığı bütün güzel duyguları içeriyor en önemlisi Türk filim ve dizileri gibi herşey yatak değil herşey seks değil onu içeriyor bizim filimler iki bölüm sonda yatak aldatılma ikinci eşlilik kavga gürültü aile parçalanması inanç nerde inanç adamlara bak tabak ellerinde sürekli duadalar duada artı evliler sürekli kırmızı boya sürüyorlar hem erkekler gende kadınlar bize ders olsun ders
Avatar
Ziyaretçi
huri 02 Nisan 2016, Cumartesi
süper bi dizi çok beyendim
Avatar
Üye
  oznurrr 24 Mart 2016, Perşembe
diziyi izledim bitirdim ve şöle demek istiyrum . ilk 10-12 bölüm kendine beni bağlamadı ama sabırla izledim snra güzelleşti fakat 155.bölmden bi iki bölüm daha izledim ve sıkıcı olmaya başladı yeniden .d ama ben daha snra geriye kalan bi 30 küsür bölümü geçe geçe izleyip bitirdim .... ve çok etkisinde kaldığım bi dizi değildi .
Avatar
Ziyaretçi
sedaa 03 Mart 2016, Perşembe
155 inci bölüme kadar muazzam bir diziydi ama sonrası bence çok saçmaydı :( Yine de izlemeye değer
Avatar
Üye
  movies 26 Ocak 2016, Salı
Rang Rasiya çok güzel bir dizi.Hint dizileri bağımlılık yapıyor.Hangisini izledimse pişman olmadım.Bu dizinin tüm melodileri çok güzel.Sanaya İrani’nin oynadığı Khushi karakterinden sonra Paro karakteri çok değişik geldi.Paro’yu çok beğendim.Çok akıllı, cesur karakterdi.Rudra çok iyi.Ne kadar kızgın olsada Paro’yu hep koruyor.Diziyi izlemeğe değer.
Rudranın teyzesi her işe burnun sokuyor yaa.Ama dizi onsuz ilginç olmazdı :)
Avatar
Ziyaretçi
hayal et 25 Ocak 2016, Pazartesi
bu diziyi başka izleyen varmı..
Avatar
Üye
  pakistane 24 Ocak 2016, Pazar
Ilk izledigim hindistan dizisi ve ayri br yeri var bende..kisa ve oz diger hindistan dizilerine bakaraktan ama butun duygulari yasatiyorlar..tavsiye ederim
  Benzer Filmler