720P
Hawaa Hawaai 2014
Altyazı

Hawaa Hawaai 2014

Çeviri için Tubis86 arkadaşımıza çok teşekkür eder sizlere İyi Seyirler Dilerim.. Filmin Konusu; Patene binmeyi çok sever Arjun bu alada büyük bir patenci olmak ister ve anteman koçu olan Aniket Bhargava ile şampiyonluğa gidebilecekler midir ?

 10582İZLENME

 4FAVORİ

 7.6İMDB

Detay
  Beğen
20
2
Hawaa Hawaai 2014 9.3 / 10 25 kullanıcı oyu.
PUAN : 9.3
  Yorum Alanı 5 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
Aymele 30 Kasım 2015, Pazartesi
Benim için Hint Sinemasında Khan ların dışında iki favori isim var. İsimlerinin geçtiği her filmi kaçırmadan izlerim. Biri Rajkumar Hirani, Diğeri Amole Gupte. Baba Amole Gupte çok iyi yazıyor ve oğlu Portho çok iyi oynuyor. Amole Gupte nin hikaye, yönetmen ya da oyuncu olarak katıldığı her filim Klasik Hint Filimlerinden farkını hemen gösteriyor. Stanley KA Dabba beni biraz buruk biraz umut, karmakarışık duygular içinde bırakmıştı. Bu filim sonu ise daha iyimserdi. Hindistanın zıtlıklarla dolu hayatını çok iyi yansıtıyor. Amole Gupte nin tüm filimlerini izleyin. Kesinlikle zaman kaybı olarak görmeyeceksiniz.
Avatar
Üye
  sefactndr 11 Ağustos 2015, Salı
Hindistan gerçeklerini göreceğiniz izlerken yer yer duygulanıp yer yer güleceğiniz ailenizle izleyebileceğiniz güzel bir film. Basit konularla kaliteli film çekmek Bollywood’a özgü bir şey sanırım.
Avatar
Ziyaretçi
sait 04 Temmuz 2015, Cumartesi
hindistanı sosyo-ekonomik yönden iki zıt kutbunu bir arada başarılı bir şekilde aktaran bu film bir çok duyguyu yaşatan içinizi ısıtan süper bir film olmuş...izleyin pişman olmazsınız...
Avatar
Ziyaretçi
ilhan görmek 11 Mart 2015, Çarşamba
Aile, dram, azimle mücadele, insanlık erdemleri işlenen bir filim olup; yer yer kalbinizi buruklaştıracak fakat aynı zamanda tebessüm ettirip, sevinç ve coşku duyguları ile de kalbinizi ısıtacak bir filimdir. Güzel toplumsal ve kişisel mesajları mevcut.
Tekrar seyredilebilir olma durumu : Kısa vade de evet.
10 üzerinden 9,5 veriyorum.
Avatar
Ziyaretçi
İlhan Görmek 11 Mart 2015, Çarşamba
Hint filimlerini sitelerden izleyip, birkez daha seyretmeyei dileyeceğim filimleri daha sonra gerekli torrent sitelerinden indiriyorum.
Sitenizdeki hız, performans, istikrar ve seçkin filimler için teşekkürü bir borç biliyorum.
Sizden ricam, filimlerdeki altayazı yüklemelerini kontrol ettikten sonra devreye almanızdır. Zira maalesef başka sitelerde de hayli rastladığım gibi bazı filimlerin ingilizceden çevrilmeleri otomatik çevirme programları ile yapıldığından güzelim diyaloglar tarzancaya dönüyor, filimin seyir zevkini düşürüyor. İşin en üzücü tarafı ise çevirmenin utanmadan kendi nikini altyazılara ’’ çeviren ’’ diye ilave etmesidir.
Hint filimlerinin türkçe dublaj verilmemesini de saygıyla karşılıyorum zira geleneksel danslarının, kıyafetlerinin, renklerinin dışında bir hint filimindeki diğer bir güzellik ise kendilerine has konuşma tarzlarıdır.
’’Hawaa hawaai’’ filimini sitenizden seyrettim. Bu filime 10 üzerinden 8 veriyorum.
  Benzer Filmler