Urvashi Rautela, Great Grand Masti Hakkında Konuştu!

Urvashi Rautela, Great Grand Masti Hakkında Konuştu! 10 Mart 2016

Great Grand Masti Güzeli Urvashi Rautela Rolü Hakkında Konuştu!

Great Grand Masti Güzeli Urvashi Rautela Rolü Hakkında Konuştu!

Great Grand Masti (Masti 3), filminin güzel oyuncusu Urvashi Rautela oynayacağı rol hakkında bilgi verdi. Güzel oyuncu şöyle konuştu:


'' Ben, bu filmde 3 arkadaşın (Riteish Deshmukh, Vivek Oberoi ve Aftab Shivdasani) sevgilisi rolünü oynuyorum. Benim rolüm Masti'nin ilk filmindeki Ajay Devgan ve Lara Dutta'dan esinlendi. Omzumda çok büyük yük taşıyorum. Umarım Ajay Devgan karakterimi beğenir. '' 

Yetişkin Komedi türündeki bu filmin başrollerinde ilk üç filmden Riteish Deshmukh, Vivek Oberoi, Aftab Shivdasani isimleri bulunurken 3. filme Urvashi Rautela, Mishti, Sana Khan, Sonali Ranaut ve Ankita Shorey gibi isimler eklenmişti.

Bu filmin, 25 Mart 2016'da vizyona girmesi planlanıyordu ancak film yayınlamak için izini alamamıştı. Bollywood kuruluyla anlaşmayı başaran filmin yapımcıları, gelecek günlerde filmin yeni vizyon tarihini duyuracak. Film, eşlerini aldatmak isteyen ancak bunu başaramayan 3 erkeğin hikayesini anlatıyor.
  • Beğen
    2
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı , film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.

Ayın popüler üyelerine 1 haftalık VİP üyelik hizmeti sunulmaktadır. Durmayın , sizde VİP üyelik yarışına katılın...
  EN BEĞENİLENLER
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir