Shahrukh Khan Dünyanın İkinci En Zengin Aktörü

Shahrukh Khan Dünyanın İkinci En Zengin Aktörü 18 Şubat 2015

Bollywoodun gelmiş geçmiş en ünlü aktörü olarak gösterilen Shah Rukh Khan filmleriyle yılda milyonlar kazanıyor. Bu kazancı onu dünya geneli listelerde ikinci sıraya taşıdı...

Hindistan film sektörü Bollywood, Hollywood sektörüne göre yılda iki katı daha fazla film çeviriyor. Başarılarının anahtarı ise ünlü aktör Shah Rukh KhanKhan 20 yıllık kariyeri boyunca 50yi aşkın film çevirmiş. Bu başarısı onu yıllar içinde Hindistan'ın en tanınmış aktörü yaptı.  

The Guardian'ın haberine göre  Shah Rukh Khan en zengin 2. aktör ki bu liste Hindistan ile sınırlı değil. Böylece, Bollywood yıldızı Khan Tom Cruise ve Johnny Depp gibi ünlü yıldızları geride bırakmışa benziyor ki bu isimler Khandan önce o listede varlardı. Ancak ilk sırada halen yapımcı, yazar ve aktör Jerry Seinfeld var.  

Hindistan Beyazperde Kahramanı Khan geçen yıl neredeyse 31.000.000 € daha kazandı. 

  • Beğen
    4
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı , film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.

Ayın popüler üyelerine 1 haftalık VİP üyelik hizmeti sunulmaktadır. Durmayın , sizde VİP üyelik yarışına katılın...
  EN BEĞENİLENLER
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir