Shah Rukh'un Yakınında Sinirleniyorum...

Shah Rukh'un Yakınında Sinirleniyorum... 15 Şubat 2015

Bollywood aktristi Katrina Kaif Süperstar Shah Rukh Khan'ın çevresindeyken sinirlendiğini açıkladı. Buna nazaran eski erkek arkadaşı Salman Khan'ın yanındayke sakinleştiğini ve kendini daha iyi hissettiğini belirtti.

Bollywood aktristi Katrina Kaif Süperstar Shah Rukh Khan'ın çevresindeyken sinirlendiğini açıkladı. Buna nazaran eski erkek arkadaşı Salman Khanla birlikteyken sakinleştiğini ve kendini daha iyi hissettiğini belirtti.

Kaif : Shah Rukh'la çalışırken çok sinirliydim. Nedenini bilmiyorum ama onda beni sinir eden birşeyler vardı. Ancak Salman'ın benim üzerimde sakinleştirici bir etkisi var kendisi beni başlangıcımdan beri tanıyor. Kişiliğine 10 üzerinden 10 puan veririm.
Açıklamalarında bulundu Dhoom 3 ün çekimlerinde.
 
Katrina Shah Rukh Khan ile birlikte Yash Chopar'nın son yapımı 'Jab Tak Hai Jaan' da birlikte rol aldı. Daha öncesinde Salman Khan ile 'Maine Pyaar Kyun Kiya', 'Yuvvraj', Partner' ve ' Ek Tha Tiger' gibi birçok başarılı yapımda kamera karşısında bulundu. Bu arada iki başarılı aktör Shah Rukh Khan ve Salman Khan 2008 yılındaki tartışmalarından beri pek iyi geçinemiyor.
 
  • Beğen
    4
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı , film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.

Ayın popüler üyelerine 1 haftalık VİP üyelik hizmeti sunulmaktadır. Durmayın , sizde VİP üyelik yarışına katılın...
  EN BEĞENİLENLER
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 6 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
sercika 24 Kasım 2016, Perşembe
bence Katrina selmanln yanlnda iyi iseder tabiki sevdi adam elbete kendini ta sinirli olmaz cunkun sevdi adam ayrilml6 ola bilirler ama birbirilerini halya bencek seviyorlar
Avatar
Üye
  herenis 11 Eylül 2016, Pazar
SRK nin hayranlarıda kendi gibi kibirli :D
Avatar
Ziyaretçi
mesut kara 21 Eylül 2015, Pazartesi
Her aktriste oldugu giabi ister sever ister sevmez dogal. Sonucta Bollywood yıldızları sizleri seviyorum.
Avatar
Ziyaretçi
RK 05 Nisan 2015, Pazar
Katrina Kaif’in tüm erkek arkadaşlarını toplasanız bir Shahrukh Khan etmez. Herkes Shahrukh Khan’ın çok iyi bir rol arkadaşı olduğunu bilir, Kaif hatayı kendinde aramalı.
Avatar
Üye
  nergizege 29 Haziran 2015, Pazartesi
süper gözlem
Avatar
Ziyaretçi
hasan 17 Şubat 2015, Salı
katrina ranbirle beraber bu haber 2010 kayynaklı üstelik yash chopra 2012 de öldü