Hritik Roshan Kaabil Projesi Hakkında Bilinmeyenler ve Merak Edilenler

Hritik Roshan Kaabil Projesi Hakkında Bilinmeyenler ve Merak Edilenler 12 Şubat 2016

Hrithik Roshan'ın bir sonraki projesi, Kaabil hem iyi hem kötü dalgalar yaratıyor...

Kaabil filminde Hrithik Roshanla oynayacak Başrol Kadın oyuncusu olması için ilk olarak Kareena Kapoor Khan ve Parineeti Chopra'ya teklif edilmiş. Ama ikisi de bunu reddetmiş. Yapımcı daha sonra teklifi Guatam'a götürmüş ve oda daha önce benzer bi projede çalıştığı için teklifi kabul etmiş.

Kaabil'in konusunda ise; Hritik Roshan kör bir adamı oynuyor ve tecavüz edildikten sonra öldürülen sevgilisinin intikamını almaya başlıyor.

Rakesh Roshan tarafından sunulan ve Sanjay Gupta'nın yöneteceği, Kaabil çekim programına Nisan 2016da başlanıp Haziran ayları arasında bitmesi planlanıyor. Ronit Roy, Sonu Sood ve Girish Kulkarni gibi aktörler bu projeye çok destek olmuş. Kaabil hikayesinin orjinal olmadığına dair yayılmış dedikodular var.
Buland filminde de sevgilisine tecavüz edip öldürdükleri için intikamını alan bir senaryo vardı. Salman Khan'ın somy ali ile çektiği bi filminin aynısı olduğu söyleniyor ama yapımcılar bunun olmadığını ve sadece dedikodudan ibaret olduğuna dair açıklık getirmiş. Rakesh Roshan Kaabil filminin 2017 Ocakta vizyona gireceğini söylemiş.

  • Beğen
    2
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı , film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.

Ayın popüler üyelerine 1 haftalık VİP üyelik hizmeti sunulmaktadır. Durmayın , sizde VİP üyelik yarışına katılın...
  EN BEĞENİLENLER
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Üye
  SoLoMoNx 13 Aralık 2016, Salı
Filmi izledikten sonra göreceğiz artık :D Benim anlamadığım Kareena Kapoor ve Parineeti Chopra kadın oyuncu olmayı neden reddetmiş ..? Hritik Roshan’la aralarında bir şey galiba :D Neyse filmi merakla bekliyorum :D
İMZA
sleyman_oruc