En Şık Aktör Ödülünün Adayları

En Şık Aktör Ödülünün Adayları 11 Mart 2015

İş şık olmaya geldiğinde, dünyanın başka ülkelerinden bile birçok hayran, çok az Bollywood aktörünü işaret eder ve aslında gerçekten şık olduklarını kabul eder. Yaş sadece bir numaradır ve bu bazı aktörler tarafından gerçekten kanıtlanmaktadır.

Hadi en şık 5 Bollywood aktörüne bir göz atalım:


1.Shahrukh Khan: Bollywood’un yakışıklı Badshah’ı aslında o her şeyi bir gülümsemeyle ve gözleriyle eşleştiriyor. Bu yaşında bile SRK’nın o güçlü kişiliği sizin zayıf hissetmenizi sağlamayı başarıyor. Kişisel anlamda en çok sevdiği şey bir kot pantolon ve beyaz tişört! Vauv!

2.Ranveer Singh: Bir takım elbise giymiş olması veya sıradan bir tişört giymiş olması bir şey ifade etmiyor. Kasları her an dışarı fırlayacakmış gibi görünüyor. Bu adam her zaman mükemmel ve onun özlemiyle tutuşan geniş bir hayran kitlesi var. Ne müthiş ama yapabilirsin Ranveer!

3.Amitabh Bachchan: Bachchan, pahalı ve şık şeylere olan sevgisiyle biliniyor. Şaşırtıcı araba koleksiyonu, saat ya da giysi koleksiyonu, uluslar arası markalar diğer hiçbiri gibi onu bozmuyor. Bu yüzden, bu yetmişlik şık ve bizi şaşırtıp hiç zorluk çekmeden nefessiz bırakabiliyor!

4.Hrithik Roshan: Bakışlarıyla ve uyumlu vücuduyla zaten yeterince mükemmel ve satlerini iyi görünmek için harcıyor, ama kendi modasını oluşturmayı da biliyor. Mükemmel bir şekilde dikilmiş ve giydirilmiş olması onu her zaman öne çıkarıyor. Gecenin bir yarısı veya tam tersi bir zamanda bir paparazziye yakalandığında bile harika bir görünüm sergilemeyi biliyor.

5.İmran Khan: Bir yıldan fazla bir zamandır gümüş görünümden dolayı üzgün olması ihtimaline rağmen, aktör çok doğru seçimler yapıyor ve şık görünüyor. Ayrıca giysilerinin bilen ve çok dikkatlı bir göz tarafından seçilip alındığı hemen belli oluyor. Aktör, detaylar için de gerekli olan göze desahip bulunuyor!
Bu aktörler bu yılın en şık ve en iyi giyinen aktörleri olarak seçilmeye aday gösterilmişlerdir.
  • Beğen
    5
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı , film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.

Ayın popüler üyelerine 1 haftalık VİP üyelik hizmeti sunulmaktadır. Durmayın , sizde VİP üyelik yarışına katılın...
  EN BEĞENİLENLER
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 12 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Üye
  ismailh 22 Temmuz 2015, Çarşamba
Hrithik Roshan ve Shahrukh Khan ikisi en iyisidir bence tartışılamaz
İMZA
i.h.s
Avatar
Üye
  rabiaa 27 Haziran 2015, Cumartesi
shahrukh gerçekten her alanda çok iyi.ama aamir khannın hakkı yenmemeli.oda her konuda süper.ama onları anlamak lazım nede olsa 2 süperstar yarıştırılmamalı sonuç??*
İMZA
iprmrv...
Avatar
Üye
  Sencer 27 Mayıs 2015, Çarşamba
Shahruk’a her platformda torpil geçildiğini düşünüyorum. Çok iyi bir oyuncu olabilir ama her konuda 1. olacak diye bir kâide yok. Ben Hritnik’i de epey iyi buluyorum ama Yılların eskitemediği Bollywood’un eski Kral’ı Amitabh Bachchan bence en şık giyinendir. Evet Aamir’de çok sempatik ama genelde spor giyinmeyi tercih ediyor. Adam fikir ve aksiyon adamı. Magazin ile işi yok. O bir Dünya starı.
Avatar
Üye
  JustASrkian 26 Ağustos 2016, Cuma
Ahh ah sen olayı anlamamışsın ama :) Torpile gerek mi var sence, herkesin gözleri önünde olan bir olay ayrıca FF tarafından da Shah en şık aktör olarak seçildi, ne torpilinden bahsediyorsun :D Oyunculuğu şıklık ile karıştırma lütfen, buraya gelip Aamir’in reklamını da yapma onun reklama ihtiyacı yok :)
İMZA
--IndianTurkishIrem--
Avatar
Üye
  Yaren_Asi 24 Mayıs 2015, Pazar
Bence Ranveer için söylenenler yetersiz daha fazla şeyler söylenmesi gerekirdi :D ayrıca Salluyu göremedim bunların arasında ve imran 5. sırada olmamalıydı.
Avatar
Ziyaretçi
Ays 07 Mayıs 2015, Perşembe
Şöyle gözüyle bakan insan zaten Ranveer in bir adım önde olduğunu anlar. Biraz tarafsız düşünün.
Avatar
Üye
  cnytslv 20 Nisan 2015, Pazartesi
Kral geçenlerde ’’icon’’ secildi. Her yerde olduğu gibi bu alanda da ’’Kral’’ belli...
Avatar
Ziyaretçi
Ozgur 19 Nisan 2015, Pazar
Sapla samanı ayırabilmeni tavsşye ederim,geliştir kendini aliarcom
Avatar
Üye
  aliarcom 26 Nisan 2015, Pazar
bende sana önce düzgün yazmanı tavsiye ederim ve daha sonra düşünmeyi deneyebilirisin...
Avatar
Üye
  aliarcom 05 Nisan 2015, Pazar
yalan ya en şıkmış aamir khan ne oldu en şık diyorsanız aamir khan 1. sırada olmalı neye göre seçim yapıyorsunuz sorun bakalım forum üyeleri kimi seçecek her türlü aamir khan şıklıkta olsun oyunculukta olsun alır götürür...
Avatar
Üye
  JustASrkian 26 Ağustos 2016, Cuma
Ya canım şimdi objektif olarak bak, ShahRukh her gittiği yerde giydikleri ile bakışları üzerine çekiyor, genel olarak çoğunluğun düşüncesi bu yönde olduğu için 1. sıraya yazılmış :)
İMZA
--IndianTurkishIrem--
Avatar
Üye
  zeynepshahrukh 17 Haziran 2015, Çarşamba
ne saçmalıyon büşün bakalım kimin 13 milyon takipçisivar
İMZA
zeynep