Bollywood Yıldızı Shah Rukh Khan Film Setinde Kaza Geçirdi

Bollywood Yıldızı Shah Rukh Khan Film Setinde Kaza Geçirdi 15 Şubat 2015

Hindistanda Süperstar olarak tanınan film yıldızı Shah Rukh filmlerindeki aksiyon sahnelerinde dublör kullanmamakta ısrarcı. Yeni filminde bir aksiyon sahnesinin çekiminde yaralanan Khan ameliyat oldu.

Omuz operasyonu geçirdiği öğrenilen Khan'ın doktoru operasyonun başarılı geçtiğini ve Khan'ın durumunun iyi olduğunu belirtti. Mid-Day gazetesinde yazan habere göre oyuncunun 2-3 ay iyi dinlenmesi gerekiyor. "Chennai Express'' filminin çekimlerinde sık sık omuz ve sırt ağrısı çektiğini söyleyen Khan yinede dublör kullanmamakta ısrarcıydı.
Shah Rukh Khan Hindistan film sektörü Bollywood'un en tanınmış ve en sevilen oyuncusu olarak anılıyor.Yaklaşık 80 tane filmi var.Çok önemli bir yaralanma olarak söylenmesede bu haber hayranlarını epeyce üzdü.
  • Beğen
    0
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı , film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.

Ayın popüler üyelerine 1 haftalık VİP üyelik hizmeti sunulmaktadır. Durmayın , sizde VİP üyelik yarışına katılın...
  EN BEĞENİLENLER
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir