720P
Avare - Awaara Hint Filmi izle
Dublaj

Avare - Awaara Hint Filmi izle

Sokaklarda Raj hayatını devam ettirebilmek için küçük suçlar işler ve baba figürü olarak da Jagga’yı bulur. Yıllar sonra Raj annesinin evden uzaklaşmasından sorumlu olan adamın Jagga olduğunun farkına varır. Bir öfke nöbetinde Raj Jagga’yı öldürür ve sonra hakimi öldürmeyi dener ama başarısız olur. Bu olaylar sürerken; Raj babasının mahkemesine getirilir ve Rita da avukatlığını yapmaktadır. Filmin finalinde Raj suçundan dolayı hapse gönderilir ve Rita onu bekleyeceğine söz verir.

 28145İZLENME

 12FAVORİ

 8.0İMDB

Detay
  Beğen
53
13
Avare - Awaara Hint Filmi izle 7.5 / 10 70 kullanıcı oyu.
PUAN : 7.5
  Yorum Alanı 9 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Üye
  OguzAkdogan1818 13 Kasım 2016, Pazar
bu filmi görünce eskiden ülkemizde o senelerde ki bu 1951 düşünün 52 hafta gösterimde kalan bir film neden şimdi her sinemada hint filmi oynamasın ki dedirtiyor bana bilmiyorum ama bu film bana bunu dedirtiyor abuk sabuk amerikan filmlerini getireceklerine hint filmlerini getirseler ya hem uzun hem zevkli hem eğlenceli dolu dolu 2.5-3 saat yaşatır sevdiklerimizle sermayem olsa hint sineması açardım ama hala da hevesim var inşaallah Allah o fırsatı verirse açmayı da düşünüyorum
İMZA
AKSHAY KUMAR
Avatar
Üye
  Ceyran 04 Eylül 2016, Pazar
Muhtesem bir film müzikleriyle oyunculuguyla Raj Kapoor Bir harika Türkiyedeki bir cok filmede ilham olmustur ayrıca filmde gecen Ghar Ajaa Mera Pardesı sarkısı ozellıkle bır kac yıl oncesınde baya unlu olmus bır melodıydı kesınlıkle izleyın :)
Avatar
Üye
  xsi16 24 Temmuz 2016, Pazar
Filmi bir kere daha izleyince Kareena Kapoor’un dedesine çok benzediğini fark ettim :)
Avatar
Üye
  OguzAkdogan1818 13 Kasım 2016, Pazar
Rishi Kapoor’un babası Ranbir Kapoor’un dedesi olduğunu biliyordum da şimdi Wikipedia’dan baktım hakikaten en büyük oğlunun kızıymış Kareena vay be sülale sağlam arkadaş :D
İMZA
AKSHAY KUMAR
Avatar
Ziyaretçi
zubidubii 22 Mayıs 2016, Pazar
güzel bir filmmiş iş yerinde ki yaşlı amca anlatıyordu izliyeyim dedim gerçekten şahane
Avatar
Üye
  np_rv511 18 Mart 2016, Cuma
Diğer şarkılar da güzeldi.
Avatar
Ziyaretçi
nakuğod 24 Ekim 2015, Cumartesi
1951 Yapımı Harika bir film Kaç defa izlesem bıkmayacağım.
Nargis Ve Raj Kapoor Sevdiğim İki Oyuncu önlerinde saygıyla eğiliyorum. ölmeden önce izlenmesi gereken aşkı yaşatan bir film.
türkan şorayla Kadir İnanır Çifti gibi 16 filmde birlikte oynamışlar. birbirlerini sevipte gerçek hayatta evlenemeyen çiftler!
10/10
Avatar
Üye
  DeepShah 23 Ekim 2015, Cuma
Altyazılı izlemek istediğim ve hiçbir yerde bulamadığım bu film için bir süre önce istekte bulunmak adına siteye üye olmuştum. Eklenince çok sevinsem de izlemek için ancak bugün fırsat bulabildim. Hint dilini sadece şarkılarda değil konuşma dilinde de seven biri olarak beklediğime de değmiş doğrusu. Filme gelecek olursak zaten kendisi bir efsane olmakla birlikte bolly den hiç haberi olmayan birinin bile avare şarkısını bildiği bir gerçek. Verdiği mesajlarla ve oyuncuların performansıyla beğenimi kazanan bir yapım oldu. Çocuk oyuncular da oldukça başarılıydı. Hele ki Raju nun küçüklüğü en az Raj Kapoor kadar rol kesti. Raj Kapoor u ilk kez izledim. Kendine has bir havası vardı. Öpücük gönderdiği bir kısım vardı mesela bayıldım oradaki tipine. Jest ve mimiklerini çok iyi kullanmış. Film renksiz olsa da çakır gözlerinin güzelliği anlaşılıyordu. Nargis de hoş bir bayan fakat dans sahnelerinde beceriksizdi. Henüz 20lerinin başındaymış filmi çekerken ama yine de tecrübesiz değil, film kariyerinde baya yol aldığı bir dönemdeymiş. O yüzdendir ki cilve yapıyor sandığı bazı sahnelerde geri bükülen başı ile çeşmeden su içen kaz taklidi yapması bana çok komik geldi. Hareketlerinde zarafet eksikti. Her şeye rağmen Lata nın gencecik sesiyle söylediği şarkılarla iyi bir klasik izledim. Emeğiniz için sonsuz teşekkürler.
Avatar
Üye
  eehbee 28 Eylül 2015, Pazartesi
Çok teşekkürler. Bizlere hint filmlerini sevdiren bu filmi burada görmek çok güzel.
İMZA
eehbee
  Benzer Filmler